Fran Drescher

Fran Drescher wzrost:

Fran Drescher ma 164 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Fran Drescher?

Waga Fran Drescher wynosi 64 kg. Według angielskiego systemu miar waży 141 funtów.

Fran Drescher ile ma lat?

Fran Drescher urodził/a się 09/30/1957r., więc w tym momencie ma 66 lat.

Wzrost:
164 cm
Waga:
64 kg
Data urodzenia:
09/30/1957r.
Wiek:
66 lat
Znak zodiaku:
Waga
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Fran Drescher

Francine Joy Drescher wypróbowała siebie jako aktorkę, komika, gospodarza telewizyjnego, producenta, scenarzystkę i wpadła na wielkie pomysły serialu.

Wczesne osiągnięcia

W 1977 roku zadebiutowała w „Gorączce sobotniej nocy” z małą rolą. Jej partnerem na planie był John Travolta, a w 1978 roku Fran wzięła udział w „American Hot Wax” i „Stranger in Our House”. Potem pojawiła się głównie w serialach i programach telewizyjnych.

Najlepiej znana dla

Przełom w karierze aktorskiej nastąpił w 1993 roku, kiedy to wpadła na pomysł napisania i wzięcia udziału w „The Nanny”. Pamiętny głos i poczucie humoru Dreschera pomogły osiągnąć szczyt oceny publiczności.Wyprodukowała, napisała i wpatrywała się w komediowy serial telewizyjny „Happily Divorced”. Rozpoczęła pracę jako reżyserka w „Silnej Medycynie” w 2000 r.

Religion Beliefs

Jest zwolenniczką judaizmu.

Orientacja seksualna

Fran jest z pewnością prosta. Komedijska aktorka wyszła za mąż za wynalazcę emaila Shiva Ayyadurai w 2014 roku podczas nieformalnej ceremonii, w której wzięli udział najbliżsi przyjaciele i członkowie rodziny. Peter Marc Jacobson był jej mężem od 1978 do 1999.

Worth To Known

She pojawił się w reklamie sklepu z odzieżą, batonika i pizzerii.Fran pokonała raka, a jej ruch „Cancer Schmancer” pomógł podnieść świadomość problemu i pomógł pacjentom chorym na raka uwierzyć w siebie.Fran ma starszą siostrę o imieniu Nadine.Fran została nazwana jedną z 50 najpiękniejszych osób na świecie magazynu People w 1996 r. Aktorka utrzymuje dietę bezmleczną.