Florence Welch

Florence Welch wzrost:

Florence Welch ma 174 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 8 cali.

Ile waży Florence Welch?

Waga Florence Welch wynosi 58 kg. Według angielskiego systemu miar waży 128 funtów.

Florence Welch ile ma lat?

Florence Welch urodził/a się 08/28/1986r., więc w tym momencie ma 37 lat.

Wzrost:
174 cm
Waga:
58 kg
Data urodzenia:
08/28/1986r.
Wiek:
37 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
UK
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Zielone
Kolor włosów:
Czerwone

Informację na temat Florence Welch

Po raz pierwszy angielska wokalistka, uczestniczka i liderka „Florence + the Machine” sprzedała około 100.000 egzemplarzy swojego pierwszego albumu.

Early Accomplishments

Odwiedzała Camberwell College of Arts, ale wycofała się z niego, by zacząć śpiewać.od samego początku dość ponure tematy dominowały w jej pracach.w 2008 roku stworzyła album „Plans” z grupą „Ashok”.jej pierwsza praca w ramach jej własnej grupy nosiła nazwę „Lungs” i zajęła 1 miejsce na brytyjskich listach przebojów.<Grupa napisała ścieżki dźwiękowe do znanych filmów takich jak "The Great Gatsby".Welch jest nie tylko liderem, ale również jedynym stałym członkiem grupy, dlatego też sama nazwa zespołu jest często uważana za jej nieformalny pseudonim.Wysoko oceniono również drugi album "Ceremonials" – według list przebojów, najpopularniejsze z nich to "Kiss with a Fist" i "Dog Days Are Over".

Religion Beliefs

She is not religious. W „Bedroom Hymns” wspomniała o wizerunkach chrześcijańskich, ale Florencja wykazała zainteresowanie innymi religiami: „Kocham seanse, czary, niebo i piekło, voodoo, ewangelię, posiadanie, demony, egzorcyzm i to wszystko… Nie jestem osobą religijną”. „

Orientacja seksualna

Wokalistka jest prosta. W latach 2007-2011 umawiała się z Stuartem Hammondem, a w latach 2012-2015 z Jamesem Nesbittem.

Worth To Known

Nazwa zespołu „Florencja i maszyny” pochodzi od żartu – „maszyna” została nazwana przyjacielem i jedną z pierwszych współpracownic Florencji, Isabelli Summers.Welch z dzieciństwa twierdzi, że widzi duchy.jej matka jest profesor Harvardu Evelyn Welch, a ojciec jest specjalistą ds. reklamy Nick Welch.