4.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

FKA Twigs

FKA Twigs wzrost:

FKA Twigs ma 159 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 2 cali.

Ile waży FKA Twigs?

Waga FKA Twigs wynosi 50 kg. Według angielskiego systemu miar waży 110 funtów.

FKA Twigs ile ma lat?

FKA Twigs urodził/a się 01/16/1988r., więc w tym momencie ma 36 lat.

Wzrost:
159 cm
Waga:
50 kg
Data urodzenia:
01/16/1988r.
Wiek:
36 lat
Znak zodiaku:
Koziorożec
Narodowość:
UK
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat FKA Twigs

Jedna z najciekawszych i najbardziej tajemniczych twarzy w muzyce brytyjskiej FKA Twigs stała się najbardziej intrygującym talentem popu dzięki hipnotycznym teledyskom i prowokacyjnemu albumowi.

Wczesne osiągnięcia

FKA Twigs rozpoczęła swoją muzyczną karierę jako nastolatka, śpiewając w chórze katolickiego liceum i pisząc muzykę w lokalnym studiu młodzieżowym.Rozpoczęła swoją drogę do sławy pracując jako tancerka rezerwowa w teledyskach dla znanych piosenkarzy, takich jak Jessie J i Ed Sheeran. Przed wydaniem jej głównego albumu pojawiły się dwa mini-albumy – EP1 i EP2. Niektórzy krytycy uważają jej piosenki za dziwne i nieprzewidywalne. Wokalistka użyła dziwnych rytmów i surowych, melancholijnych tekstów i dusznych wokali.

Najlepiej znana dla

Debiutowała albumem „LP1” w 2014 roku i bardzo szybko stała się niezwykle popularna. Jej słynna piosenka to „Good to Love”. „Brytyjczycy wspominali w jednym z wywiadów, że zaapelowała do tego rodzaju ludzi, którzy chcą czegoś innego, dlatego jej piosenki są tak prowokacyjne i rytm jest tak dziwny.

Religion Beliefs

Wspiera chrześcijaństwo.Odwiedziła katolicką szkołę średnią.

orientacja seksualna

Gwiazda jest prosta. Zaczęła spotykać się z Robertem Pattinsonem w 2014 roku. Od września 2018 roku jest z Shia LaBeouf.

Worth To Known

Coś, co pomogło jej dołączyć indywidualność, to podpisany pierścień septum.trzy pierwsze litery w jej imieniu scenicznym to skrót od „dawniej znany”.jej prawdziwe imię to Tahliah Debrett Barnett.była nominowana do Mercury Prize za swój pierwszy album.pojawiła się w reklamach Nike i Calvin Klein.jej ojciec jest z Jamajki, jej matka jest w połowie Hiszpanką.