Fess Parker

Fess Parker wzrost:

Fess Parker ma 198 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 5 cali.

Ile waży Fess Parker?

Waga Fess Parker wynosi 102 kg. Według angielskiego systemu miar waży 225 funtów.

Fess Parker ile ma lat?

Fess Parker urodził/a się 08/16/1924r., więc w tym momencie ma 99 lat.

Wzrost:
198 cm
Waga:
102 kg
Data urodzenia:
08/16/1924r.
Wiek:
99 lat
Znak zodiaku:
Lew
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Fess Parker

Dla jednej grupy fanów telewizji amerykański aktor Fess Parker będzie zawsze kojarzony z Danielem Boone, a dla drugiej – zostanie Davy Crockett na zawsze.

Wczesne osiągnięcia

Jako nastolatek, próbował grać w drużynie piłkarskiej. Na uniwersytecie odwiedził klub teatralny, a następnie zadebiutował w „Springfield Rifle”. Po ilości filmów, rozpoczął pracę z Disney’em i zagrał swoje wielkie role.

Najlepiej znany dla

Jego aktorstwo zostało zbudowane na wizerunkach kowbojów, szeryfów i hodowców.Fessbo pojawił się w „Them!” i „The Searchers”.Pracował jako producent i reżyser w serialu telewizyjnym „Daniel Boone”.

Religion Beliefs

Wspierał chrześcijaństwo.

orientacja seksualna

Amerykanin jest prosty. W 1960 roku udał się do ołtarza z Marcellą Rinehart. Oni żyli w miłości i zrozumienia aż do śmierci w 2010 r. Przywitali dwoje dzieci i pomogli wychować 11 wnuków.

Worth To Known

Po tym incydencie, człowiek, który próbował zabić Fess twierdził, że Parker powalił go w dół trzy razy, a on próbował bronić się nożem. W sądzie Parker nalegał: „Mam 6 stóp i ważę około 225 funtów, i nie sądzę, że jest ktoś w tej wielkiej ławie przysięgłych, kogo mógłbym znokautować trzy razy i mógłby mnie pociąć”. Niemniej jednak, jury uniewinniło atakującego.amerykański aktor zasługuje na prawo być nazwany Disney Legend w 1991 r. Po opuszczeniu Hollywood, Fess stał się biznesmenem w sferze hotelarstwa i rozpoczął biznes winiarski.