4.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Fergie

Fergie wzrost:

Fergie ma 159 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 2 cali.

Ile waży Fergie?

Waga Fergie wynosi 56 kg. Według angielskiego systemu miar waży 123 funtów.

Fergie ile ma lat?

Fergie urodził/a się 03/27/1975r., więc w tym momencie ma 49 lat.

Wzrost:
159 cm
Waga:
56 kg
Data urodzenia:
03/27/1975r.
Wiek:
49 lat
Znak zodiaku:
Baran
Narodowość:
USA
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Bisexual
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Blond

Informację na temat Fergie

Amerykańska aktorka, piosenkarka, autorka tekstów i otrzymała około 28 nagród.

Wczesne osiągnięcia

Po raz pierwszy wystąpiła w telewizji w „Kids Incorporated” w 1984 roku jako aktorka dziecięca. Pracował kilka lat i postanowił spróbować śpiewu. Następnie dołączyła do trio „Dzika Orchidea”

Najlepiej znana przez

Osiągnęła sukces w śpiewaniu w „The Black Eyed Peas”. Grupa składała się z trzech raperów – Taboo, will.i.am, apl.de.ap i Fergie.Ich przebój „Where Is the Love?” z Justinem Timberlake’em przynosi im ogromny sukces.grupa była czterokrotnie nominowana do Grammy i zdobyła nagrodę za spektakl beat rap.jej talent aktorski rozwinął się w „Posejdonie”, „The Cleveland Show” itp.

Religion Beliefs

Wychowywała się jako chrześcijanka.Ponadto, piosenkarka postępowała zgodnie z tradycją katolicką, podczas gdy piosenkarka postępowała zgodnie z tradycją katolicką. Po wyjściu z uzależnienia od narkotyków stała się oddaną katoliczką”. Nie wiem, jak to interpretować, ale on powiedział: „Dałem ci ten piękny prezent (śpiew) i wyrzucasz go”. – Fergie.

Sexual Orientation

Model jest biseksualny. Wyszła z Mario Lopezem i Justinem Timberlake’em, ale to nie był długotrwały poważny związek. Po 5 latach spotykania się z Joshem Duhamelem, pobrali się w 2009 roku. Para powitała syna Alx.

Worth To Known

Jednym z jej różnych imion nadanych jej przez ludzi był Fergalicious.jej mąż śpiewał w kościele, a Fergie przyznaje, że miał dobry głos.kobieta była w magazynie People 50 najpiękniejszych ludzi.jej prawdziwe imię to Stacy Ann Ferguson.Dana Ferguson jest jej młodszą siostrą.