Felicia Day

Felicia Day wzrost:

Felicia Day ma 164 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Felicia Day?

Waga Felicia Day wynosi 59 kg. Według angielskiego systemu miar waży 130 funtów.

Felicia Day ile ma lat?

Felicia Day urodził/a się 06/28/1979r., więc w tym momencie ma 45 lat.

Wzrost:
164 cm
Waga:
59 kg
Data urodzenia:
06/28/1979r.
Wiek:
45 lat
Znak zodiaku:
Rak
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Zielone
Kolor włosów:
Czerwone

Informację na temat Felicia Day

Gwiazda serialu internetowego Felicia Day zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce twórców teledysków internetowych według wersji australijskiego magazynu TV Week

Wczesne osiągnięcia

Pierwszym przedstawieniem, w którym zagrała dziewczynkę, była sztuka „Zabić ptaka-mockbird”.od dzieciństwa czuła swoje powołanie aktorskie, a gdy miała siedem lat, Felicia Day zaczęła grać w produkcjach szkolnych.po ukończeniu studiów kontynuowała karierę aktorki w Los Angeles. Amerykańska aktorka grała w różnych filmach, programach telewizyjnych i reklamach, a jej talent nie mógł pozostać niezauważony.

Najlepiej znana przez

She zagrała w „Buffy the Vampire Slayer” i wzięła udział w kręceniu internetowego serialu „The Guild”. Podczas ceremonii rozdania nagród Streamy w 2009 i 2010 roku aktorka otrzymała „Najlepszą aktorkę w komedii” za rolę w serialu „Gildia”. W 2011 roku ukazał się cykl „Wiek smoków”: Odkupienie” na podstawie serii gier Dragon Age Company Bioware, w której Felicia Day zagrała główną rolę.

Religion Beliefs

Niestety, nie ma informacji o religii gwiazdy.

orientacja seksualna

She is straight. Jednak nie ma oficjalnego ogłoszenia o jej historii randkowej i romantycznych sprawach.

Worth To Known

Jej siostra Ryon Day pojawiła się również w kilku odcinkach „The Guild”, jest członkiem zarządu Międzynarodowej Akademii Telewizji Internetowej, była nominowana do nagrody VGX Award for Best Performance.Day studiowała śpiew operowy i uczęszczała do szkoły baletowej.