Faith Evans

Faith Evans wzrost:

Faith Evans ma 168 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Faith Evans?

Waga Faith Evans wynosi 60 kg. Według angielskiego systemu miar waży 132 funtów.

Faith Evans ile ma lat?

Faith Evans urodził/a się 06/10/1973r., więc w tym momencie ma 50 lat.

Wzrost:
168 cm
Waga:
60 kg
Data urodzenia:
06/10/1973r.
Wiek:
50 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Faith Evans

Uważny słuchacz rozumie, że nazwisko każdego albumu Faith Evan jest dobrym podobieństwem jej życiowej podróży.

Wczesne osiągnięcia

Faith dorastała w muzycznej rodzinie. Jej matka była piosenkarką, a ojciec pracował jako muzyk. Zaczęła śpiewać w kościele w wieku czterech lat, później studiowała jazz i muzykę klasyczną i pojawiła się w szkolnych musicalach. Na początku swojej kariery pracowała jako wsparcie wokalne i zadebiutowała albumem muzycznym „Faith”.

Best Known For

Evans jest kobietą o wielu talentach. Filmy „Turn It Up” i „Fighting Temptations” ukazują ją jako wspaniałą aktorkę.Możemy poczuć talent wiary jako wokalistka i utalentowana autorka w jej albumach muzycznych „Ready To Die”, „Life After Death” i „Born Again”.

Religion Beliefs

She support Christianity. Piosenkarz odwiedził Kościół Chrzciciela jako dziecko. Wychowanie Evansa było bardzo religijne i słuchała tylko ewangelii w radiu, gdy tylko przyznała, że wiara dała jej siłę, by stać się tym, czym była. To pozwoliło jej stać się silną kobietą.

Orientacja seksualna

Aktorka jest prosta.wyszła za mąż za rapera Biggie Smalls (Christopher Wallace) w 1994 roku, ale on zmarł tragicznie 3 lata później. Urodziła syna Christophera Wallace’a Jr. i córkę T’yannę. Wokalistka wyszła za mąż za Todda Russaw’a w 1997 r., rozstała się w 2005 r. i złożyła wniosek o rozwód w 2011 r. Ma również córkę Chynę oraz dwóch synów Joshuy i Rydera z innych związków.

Worth To Known

She is of birascial ethnicity. Jej matka jest ciemnoskóra, a ojciec biały. Evans podpisał kontrakt z wytwórnią Bad Boy w 1994 roku.