4.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Emma Stone

Emma Stone wzrost:

Emma Stone ma 167.6 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 5 cali.

Ile waży Emma Stone?

Waga Emma Stone wynosi 53 kg. Według angielskiego systemu miar waży 117 funtów.

Emma Stone ile ma lat?

Emma Stone urodził/a się 11/06/1988r., więc w tym momencie ma 35 lat.

Wzrost:
167.6 cm
Waga:
53 kg
Data urodzenia:
11/06/1988r.
Wiek:
35 lat
Znak zodiaku:
Skorpion
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Zielone
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Emma Stone

Emma Stone to wspaniała amerykańska aktorka. Wczesna realizacja Jej kariera aktorska została oficjalnie rozpoczęta w 2004 roku poprzez serial telewizyjny The New Partridge Family. Przez 14 lat w świetle reflektorów Emma zdobyła największe uznanie za rolę w filmie muzycznym La La Land, który zdobył dla niej Złoty Glob i Oscara. Orientacja seksualna Emma jest prosta. Przez lata związała się romantycznie z popularnymi aktorami, wśród których są Kieran Culkin i Andrew Garfield. Była również w związku z piosenkarką, Teddy Geiger. W zeszłym roku (2017) zaczęła spotykać się z reżyserem Dave’m McCary’m. Rodzice Emmy to Krista Stone i Jeffery Stone. Ma też brata imieniem Spencer. Wiara religijna Jako dziecko, Emma była wystawiona na wychowanie chrześcijańskie, pod wyznaniem katolickim. Jej wykształcenie również odegrało rolę w jej wierze, ponieważ przez semestr uczęszczała do katolickiej szkoły dla wszystkich dziewcząt. Worth To Know Though większość jej fanów myśli, że jej imię jest Emma, jej imię jest rzeczywiście Emily podczas gdy jej drugie imię jest Jean, który jest również jej matki drugie imię.
Emma jest asthmatic.
Uczyła się języka programowania HTML. W celu zdobycia praktycznego doświadczenia podczas nauki HTML, zaczęła budować strony internetowe za darmo.
Szkolny musical służył jako jej pierwszy występ, gdy miała zaledwie 6 lat. Przed podjęciem kariery jako aktorka, kiedyś pracowała w piekarni dla psów, gdzie piecze przysmaki dla psów.
She jest również autorem i napisał książkę zatytułowaną, I Am Bigger Than My Anxiety.
She naprawdę kocha sushi.