Eddie Izzard

Eddie Izzard wzrost:

Eddie Izzard ma 170 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Eddie Izzard?

Waga Eddie Izzard wynosi 80 kg. Według angielskiego systemu miar waży 176 funtów.

Eddie Izzard ile ma lat?

Eddie Izzard urodził/a się 02/07/1962r., więc w tym momencie ma 62 lat.

Wzrost:
170 cm
Waga:
80 kg
Data urodzenia:
02/07/1962r.
Wiek:
62 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
UK
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Jasnobrązowe

Informację na temat Eddie Izzard

Jaskrawo kolorowe paznokcie, gęsto przebite oczy i obcasy to niezmienione atrybuty scenicznego wizerunku Eddiego Izzarda.

Wczesne osiągnięcia

Jest pierwszym i jedynym komikiem-transwestytą. Na początku swojej kariery aktor pojawił się na scenie wyłącznie w damskich strojach – sukienkach i wykwintnych kostiumach, w makijażu i spinkach do włosów, poświęcając wiele uwagi temu tematowi w swoich występach na stojąco. Teraz artysta nosi więcej powściągliwości: zamiast sukienek – surowych (i niezbyt) męskich garniturów, koszul i krawatów.

Najlepiej znany dla

Słynął ze swoich stand-upów. 18 marca 2007 roku Izzard był trzecim z 100 komików stojących w programie „100 największych komików” kanału La Manche 4. W 2005 roku znalazł się na liście programu „Komik Komediant”. W programie „100 Great St Stand-ups of All Time” amerykańskiego kanału telewizyjnego Comedy Central zajął 75 miejsce, a Eddie Izzard znajduje czas na filmowanie w kinie. Widzimy go w „Across the Universe”, poświęconym pracy The Beatles. Wystąpił również w Lost Christmas and Treasure Island.

Religion Beliefs

Eddie jest ateistą.

Sexual Orientation

Izzard nazwał siebie „profesjonalnym transwestytą”. Lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i robić sobie żarty na ten temat. W filmie dokumentalnym o sobie Eddie powiedział: „…. jestem heteroseksualny. Nie wiem dlaczego jestem heteroseksualny, ale jestem „

Worth To Know

Program Dressed To Kill przyniósł Izzardowi dwie nagrody Emmy.Eddie’s main source of inspiration for his comedy is John Cleese.W 2016 roku sprzedał swoje trenery (rozmiar 8 UK (9 US)) noszone podczas epickiego maratonu Afryki Południowej wyzwanie na aukcji.
Zdał sobie sprawę, że był transwestytą, gdy miał 4 lata.