Eddie Guerrero

Eddie Guerrero wzrost:

Eddie Guerrero ma 173 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 8 cali.

Ile waży Eddie Guerrero?

Waga Eddie Guerrero wynosi 100 kg. Według angielskiego systemu miar waży 220 funtów.

Eddie Guerrero ile ma lat?

Eddie Guerrero urodził/a się 10/09/1967r., więc w tym momencie ma 56 lat.

Wzrost:
173 cm
Waga:
100 kg
Data urodzenia:
10/09/1967r.
Wiek:
56 lat
Znak zodiaku:
Waga
Narodowość:
USA
Zawód:
zapaśnicy
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Eddie Guerrero

Największy mistrz WWE Eddie Guerrero dorastał w rodzinie zapaśniczej i fani mają nadzieję, że pomoże to jego córce Raquel Diaz być godnym następcą pracy jej ojca

Wczesne osiągnięcia

Nie ma wątpliwości, że Eddie Guerrero miał zostać zapaśnikiem. Jego ojciec jest idolem tej sfery. Guerrero pokazał się jako zapaśnik w 1987 roku w Federacji Meksykańskiej – EMLL. Pierwsze kilka lat walczył tylko w meczach od trzech do trzech ze swoimi braćmi.

Najlepiej znany o

Był znany jako osoba, która zrobi wszystko, aby zostać zwycięzcą. Eddie zyskał wielką sławę w latach 90-tych właśnie na początku kariery, a jego popularność, wynikająca z reakcji fanów, osiągnęła szczyt w latach 2003-2005. Marka Smackdown uhonorowała Guerrero jako najlepszego zapaśnika w 2004 roku. Jego specjalne ruchy wykończeniowe, jak Black Tiger Bomb, stworzyły silne wrażenie na widzach.

Religion Beliefs

Eddie był ewangelicko-chrześcijański.

orientacja seksualna

Mężczyzna był prosty. Jego małżonek, Vickie Guerrero, był również znaną amerykańską figurą zapaśniczą. Eddie ożenił się w 1990 roku i miał dwie córki – Sherilyn i Shaul. Ostatni poszedł za ojcem i został zapaśnikiem zbyt.

Worth To Know

Eddie ma trzech braci, Amadno, Hector i Chavo, Sr. który również stał się zapaśnikami.Eddy the Giant, Latino Heat i Black Tiger – czy rozpoznajesz zapaśnika Addie Guerrero po tych nazwach? Jego zdanie „I Lie! Oszukuję! Ukradłem” jest dobrze znany na całym świecie, doświadczył alkoholizmu i uzależnienia od środków przeciwbólowych, o czym pisał później w swojej biografii. 13 listopada 2005 roku jego śmierć była prawdziwą tragedią dla miłośników zapasów.