Eddie Cibrian

Eddie Cibrian wzrost:

Eddie Cibrian ma 185 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp.

Ile waży Eddie Cibrian?

Waga Eddie Cibrian wynosi 80 kg. Według angielskiego systemu miar waży 176 funtów.

Eddie Cibrian ile ma lat?

Eddie Cibrian urodził/a się 06/16/1973r., więc w tym momencie ma 51 lat.

Wzrost:
185 cm
Waga:
80 kg
Data urodzenia:
06/16/1973r.
Wiek:
51 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Ciemnobrązowe

Informację na temat Eddie Cibrian

Edward Carl Cibrian załamał się z Brandi Glanville po 9 latach małżeństwa i rozpoczął nowe życie z LeAnn Rimes.

Wczesne osiągnięcia

Prawie 7 lat młody Cibrian pojawił się w reklamach, pracował w radiu zanim zaczął działać w Saved by the Bell: Lata studiów w 1993 roku. To był jego pierwszy odcinek i pojawił się na ekranie jako dozorca. Jak wielu innych amerykańskich aktorów, którzy odnieśli sukces, grał epizodyczne role przez jakiś czas przed otrzymaniem poważnej roli.telewizyjna opera mydlana The Young and the Restless jest serialem, w którym Eddie zadebiutował jako Matt Clark. Pierwszą główną rolę w Baywatch Nights otrzymał w 1996 r.

Best Known For

Eddie Cibrian znany jest głównie jako aktor telewizyjny. Obudził się sławny w latach 90. z roli Cole’a St. Johna w Sunset Beach. Można go również zobaczyć w niektórych filmach, takich jak Invasion, Vanished, Third Watch czy CSI: Miami.Był nominowany do nagrody ALMA oraz Soap Opera Digest Awards za grę w Sunset Beach i Third Watch.

Religion Beliefs

Jest Christian.

Sexual Orientation

Aktor jest prosty. Ożenił się z Brandi Glanville w 2001 roku. Ale jego pierwsze małżeństwo rozpadło się w 2010 roku po tym, jak poznał LeAnn Rimes na planie Northern Lights. Wkrótce potem Rimes ogłosił, że rozwodzi się z Deanem Sheremetem. Aktor ma dwóch synów z pierwszą żoną – Masona i Jake’a.

Worth To Know

Edward jest jedynym dzieckiem. Jego rodzice są Kubańczykami. Był jednym z „Daytimes 12 Hottest Stars” w 1997 r. Oprócz bycia aktorem telewizyjnym, był piosenkarzem w popowym chłopięcym zespole 3Deep.Cibrian lubi grać w golfa, tenisa i inne gry na świeżym powietrzu.