Dakota Fanning

Dakota Fanning wzrost:

Dakota Fanning ma 163 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Dakota Fanning?

Waga Dakota Fanning wynosi 50 kg. Według angielskiego systemu miar waży 110 funtów.

Dakota Fanning ile ma lat?

Dakota Fanning urodził/a się 02/23/1994r., więc w tym momencie ma 30 lat.

Wzrost:
163 cm
Waga:
50 kg
Data urodzenia:
02/23/1994r.
Wiek:
30 lat
Znak zodiaku:
Ryby
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Blond

Informację na temat Dakota Fanning

Geniusz aktorstwa Dakota Fanning rozpoczął swoją drogę do chwały w wieku pięciu lat

Wczesne osiągnięcia

Fanning nauczył się czytać w wieku dwóch lat i zaczął działać w reklamie, gdy miała pięć lat. Dakota zadebiutowała o siódmej. W przyszłym roku była najmłodszą osobą nominowaną do nagrody Screen Actors Guild Award za świetne aktorstwo w filmie I am Sam. Dakota Fanning zajęła czwarte miejsce na liście „The Highest-Paid Stars under 21” magazynu Forbes w wieku 12.

Najlepiej znana dla

W 2002 roku, Dakota Fanning rozpoczęła współpracę ze Stevenem Spielbergiem. Reżyserka wybrała ją do roli dziecka w serialu Taken. Potem pojawiła się w Trapped, Sweet Home Alabama i Uptown Girls. Fani Sagi Zmierzchu znają ją jako niebezpieczną i nieprzewidywalną Jane. To nie jest pełna lista jej udanych ról. Partnerami Dakoty na planie byli tacy znani aktorzy jak Reese Witherspoon, Glenn Close, Brittany Murphy i Kurt Russell.

Religion Beliefs

Wychowała się jako południowy baptysta.

Orientacja seksualna

Dakota jest prosta. Spędza dużo czasu na scenie zdjęciowej i nie ma zbyt wielu informacji na temat swoich romansów. Fanning spotykała się z Jamiem Strachanem, który pracuje jako modelka od 2013 do 2016 roku.

Worth To Know

Jej hobby jest liczne: gra na skrzypcach i fortepianie, kolekcjonowanie lalek, baletu i jazda konna.robiła na drutach dla Denzela Waszyngtona, Roberta De Niro i supergwiazdy Tom Cruise.W 2010 roku rozpoczęła karierę modelki IMG.jej siostrą jest aktorka Elle Fanning.