Cameron Diaz

Cameron Diaz wzrost:

Cameron Diaz ma 172.7 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 7 cali.

Ile waży Cameron Diaz?

Waga Cameron Diaz wynosi 58 kg. Według angielskiego systemu miar waży 128 funtów.

Cameron Diaz ile ma lat?

Cameron Diaz urodził/a się 08/30/1972r., więc w tym momencie ma 51 lat.

Wzrost:
172.7 cm
Waga:
58 kg
Data urodzenia:
08/30/1972r.
Wiek:
51 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Blond

Informację na temat Cameron Diaz

Cameron Diaz jest amerykańską aktorką, modelką, producentką i autorką.Early AccomplishmentsCameron została wprowadzona do branży filmowej swoją pierwszą rolą w filmie The Mask. Best Known ForCameron jest znana głównie za role w „Aniołkach” Charliego, które zdobyła 2 MTV Awards w 2001 roku oraz jako głos księżniczki Fiony w Shreku. Jaka jest orientacja seksualna Camerona Diaza? Cameron jest prosta. Przed ślubem znana jest z datowania popularnych nazwisk, takich jak Justin Timberlake, Jared Leto, Matt Dillon i Paul Scuflor. W 2014 roku zaczęła umawiać się z producentem i gitarzystą Benji Maddenem. Na początku 2015 roku, para miała żydowskie wesele, choć żaden z nich nie jest w rzeczywistości żydowski. (Źródło: jta.org, 06/01/2015)What Religion is Cameron Diaz?Cameron nie umieszcza na sobie znacznika religii. Uważa, że wszystkie religie malują te same obrazy, ale z różnymi perspektywami, punktami widzenia i postaciami. Wierzy w piękno wszystkich religii, ponieważ wszystkie one próbują odpowiedzieć na pytania z całego życia. Niemniej jednak jej jedynym priorytetem nie jest powiązanie z konkretną religią, ale jej indywidualny związek z Bogiem. (Źródło: bluezones.com, 11/05/2016) Worth to KnowHer middle name is Michelle. Ma dwoje rodzeństwa: siostrę Chimene Diaz i brata Michaela Diaz.
Od 2014 roku Cameron wydaje się być poza ekranem. Ostatni raz widziano ją w filmie jako pannę Hannigan w Annie. Od tego momentu Cameron odsunęła się od ekranów i ról aktorskich, aby odkryć, kim jest dla siebie i uczynić siebie całością. Jest autorką książki The Longevity Book:The Science of Aging, the Biology of Strength, and the Privilege of Time.
W jej profilu modelowym z początku lat 90-tych mówi się, że ma 5ft 8.5in tall i że jej biustonosz ma rozmiar 34B, talii 25in (63 cm), bioder 34in i rozmiar buta 8 US.